Для обличчя

Фильтры
 • Вік
 • Виробник
 • Лінія
 • Об`єм
 • Стать
 • Тип шкіри
 • Ціна
  ГРН.
  ГРН.
  • 1005.48
  • 3647.28
 • Час використання

Безпечне сонце - засмагайте на здоров'я!

Сонячні літні асоціюються з відпочинком, берегом моря та річки, і, звичайно ж, засмагою. Іноді в гонитві за красивим шоколадним кольором шкіри ми забуваємо про ті негативні наслідки, які він може мати. І насамперед – втрата шкірою вологи, лущення та старіння шкіри. Щоб не призвести до непоправного, навіть за звичайного щоденного догляду косметологи радять у літній час застосовувати крем для обличчя із захистом від сонця.

Швейцарським брендом Declare розроблено спеціальні формули косметики для чутливої та схильної до алергії шкіри. Тому кожен сонцезахисний засіб для обличчя збагачений вітамінами та оліями. А запатентований src-complex, що входить до сонцезахисних кремів для обличчя, - революційний винахід для захисту шкіри на клітинному рівні: знижує чутливість, надає шкірі гладкості, оберігає її від старіння.

Як правильно застосовувати крем від сонця?

1. Спочатку слід визначитися зі ступенем захисту. Сонцезахисний крем з максимальним фільтром SPF 50 підійде для дуже світлої шкіри, з ластовинням, що швидко реагує на сонячні промені. Цей крем точково можна нанести на шрами та татуювання. Якщо ж ви маєте смагляву шкіру, все одно не варто піддавати чутливу шкіру обличчя шкідливому впливу ультрафіолету. Використовуйте сонцезахисний засіб для обличчя із найменшим показником SPF 10.

2. Наносите сонцезахисний крем для обличчя за 30 хвилин до виходу на вулицю, цей час необхідний для початку активізації захисних компонентів крему.

3. Не втирайте сонцезахисну косметику в шкіру - вона повинна створити найтонший бар'єр від сонця, а не вбратися.

4. Завжди наносите повторний шар засобу, якщо довго перебуваєте на сонці або після водних процедур.

5. Не забувайте, що губи теж реагують на сонце - тріскаються, лущаться, втрачають м'якість. Щоб уникнути цього, користуйтеся спеціальним бальзамом для губ із захистом від ультрафіолету.

Засмага без сонця - це реально

Що ж робити, якщо за літній період шкіра не встигла набути бажаного відтінку або засмага на обличчі вийшла нерівномірною? І для цього є вихід ― купити крем-автозагар для обличчя у Києві.

Автозагар для обличчя краще наносити на підготовлену шкірою скрабом, при цьому потрібно уникати попадання засобу на брови, лінію волосся і в очі. Після його застосування шкіра стає м'якою, сяючою, гарного кольору.

Будьте неперевершені!Усього знайдено: 8