Гель для волосся

Фильтры
 • Вік
 • Виробник
 • Лінія
 • Об`єм
 • Тип волосся
 • Ціна
  ГРН.
  ГРН.
  • 1176
  • 1428.42

Гелі для укладання волосся

Стильно покладене волосся – і гарний настрій, і запорука успіху у протилежної статі. Якщо образ зачіски вже є, а способу її реалізації поки що знайти не виходить, то спробуйте з цією метою використовувати гель для волосся. Можливо, не всі укладання вийдуть, але результат у будь-якому випадку буде цікавим.

Чоловічий гель для волосся – вже звичний засіб для укладання, який не тільки не втрачає актуальності, а й останнім часом набирає популярності. З його допомогою можна зробити салонне укладання самостійно та стильно виглядати, витративши на це не більше 5 хвилин.

Гель для волосся чоловічий можна купити на сайті medissacare.com.ua, маючи при цьому можливість вибору різних типів засобу провідних світових виробників.


Як користуватися гелем для волосся?

Якщо ви вперше вирішили укласти волосся гелем, то не думайте, що це складно. Важливо запам'ятати кілька нюансів, і тоді ваша зачіска буде бездоганною.

1. Перед укладанням обов'язково вимийте голову. Гель обтяжує волосся, тому на немитому волоссі він буде виглядати занадто жирно, а якщо ви і до цього вже використовували гель для укладання волосся чоловічий, то напевно не зможете правильно розрахувати його необхідну кількість.

2. Чоловічий гель для волосся потрібно наносити від коріння до кінчиків волосся.

3. Коротке волосся можна укладати, просто розтерши гель для фіксації волосся між долонями, а потім провести ним по волоссю. Довге волосся потрібно попередньо розділити на пасма.

Експериментуйте зі способом зачісування волосся, використовуючи при цьому гребінець з рідкими зубцями, або просто збийте зачіску пальцями - сучасна мода дозволяє створювати власний образ і при цьому залишатися в тренді.

Який гель для волосся краще?

В інтернет-магазині Medissa Care можна купити гель для укладання волосся торгової марки Marlies Moller. Виробник добре зарекомендував себе на світовому ринку, має позитивні відгуки експертів-стилістів та займає високі позиції у рейтингу засобів для стайлінгу.

Гель для волосся сильної фіксації Marlies Moller має у складі екстракт стовбурових клітин яблук, соєву олію, пантенол, карнітин, біополімери та УФ-фільтри. Він не тільки фіксує зачіску, але й завдяки активним компонентам доглядає волосся.

Гель для волосся чоловічий купити у Києві можна безпосередньо на сайті medissacare.com.ua. Тут завжди є акційні пропозиції, тому ціни можуть вас приємно порадувати.