Муси для стайлінгу волосся

Фильтры
 • Вік
 • Виробник
 • Лінія
 • Об`єм
 • Ціна
  ГРН.
  ГРН.
  • 1052.1
  • 1583.4

Мус для волосся

Укладання волосся - досить трудомісткий процес, особливо, якщо тонкі або неслухняні. Але косметичні засоби дають змогу виправити ситуацію. Найкращим чином із цим завданням справляється мус для волосся або пінка для волосся.

Користуватися мусом можуть однаково як чоловіки, так і жінки. Залежно від бажаного ефекту, мус для укладання волосся наноситься на сухе або мокре волосся та висушується феном.

Мус для чоловічого волосся відрізняється від жіночого лише запахом. За ступенем фіксації буває слабкою, середньою та сильною. Але при використанні мусу слід врахувати, що навіть найсильніша фіксація не можна порівняти з фіксацією лаком, тому не варто розраховувати на бездоганну зачіску у вітряну або дощову погоду.


Як укладати волосся мусом чоловікам?

Мус для волосся чоловічий наноситься на волосся будь-якої довжини. Наносячи його на сухе волосся, ви досягнете об'єму зачіски, а на мокре – ефекту мокрих волом.

Отже, перший крок - на вологе волосся по всій довжині рівномірно наноситься пінка для укладання волосся.

Потім феном у напрямку від коріння волосся до кінчиків висушити волосся. Надавати об'єм можна рукою, простягаючи пальці під пасма волосся або спеціальною круглою гребінцем, тоді волосся буде підняте від кореня на однакову висоту.

Закріпити ефект можна лаком.

У Києві, в магазині Medissacare можна купити мус для волосся. Який краще - у цьому питанні варто виходити з індивідуальних уподобань та структури волосся.

Муси для волосся

Жінкам купити мус для волосся варто і в тому випадку, якщо вони хочуть випрямити або навпаки завити волосся. Відповідно до бажаного ефекту, професійна пінка для волосся наноситься по-різному:

- на корені волосся – для надання обсягу;

- по всій довжині – для вирівнювання кучерявого волосся;

- на кінці волосся середньої довжини - для надання їм форми (наприклад, підкручування кінців на каре).

Вибираючи жіночий мус для волосся, варто купити засіб торгової марки Marlies Moller. Воно призначене для відновлення волосся. Особливо актуально це для довгого волосся, тому що вони найбільш схильні до несприятливого впливу навколишнього середовища або механічного пошкодження феном і гребінцем.

Мус для волосся чоловічий можна купити за прийнятною ціною в інтернет-магазині Medissacare. Тут вам доступна доставка в будь-яке місто України.