Крем навколо очей

Фильтры
 • Вік
 • Виробник
 • Лінія
 • Об`єм
 • Стать
 • Тип шкіри
 • Ціна
  ГРН.
  ГРН.
  • 825.3
  • 5360.04
 • Час використання

Крем для шкіри навколо очей

На жаль, старіння зупинити не можна. Над цим трудяться вчені всього світу. Але суттєво уповільнити старіння шкіри і зробити зморшки на обличчі менш помітними, ми можемо вже зараз. Сучасні косметичні засоби допоможуть повернути їй свіжість, пружність, зняти набряки та зробити більш гладкою.

Найніжніша, тому найбільш схильна до вікових змін, шкіра навколо очей. Через відсутність жирового прошарку, вона не може протистояти впливу навколишнього середовища, та й часом нас самих, адже недосипання, стреси та неправильний догляд за не роблять її кращим. Використовуючи крем для догляду за шкірою навколо очей, ви не тільки зможете повернути їй доглянутий вигляд, але й продовжити молодість.

Багато хто помилково вважає, що потрібно починати використовувати крем навколо очей після 25 років. Косметологи ж рекомендують використовувати спеціальні косметичні засоби вже після 16. Але не варто думати, що вже в цьому віці потрібно застосовувати крем навколо очей з гіалуроновою кислотою високого рівня концентрації – для кожного свій час.


Відповідність косметичного засобу віку

Неправильне застосування крему може непоправно посилити стан шкіри. Маркування віку на ємностях засобів для догляду за шкірою – це головне, якщо хочете досягти результату. При виборі косметики дотримуйтесь таких рекомендацій:


1. У 16-19 років шкіра ще не потребує ліфтингу, тому не варто застосовувати крем від зморшок навколо очей, але вже зараз потрібно потурбуватися про її зволоження. З цією метою можна купити, наприклад, флюїд для шкіри навколо очей від марки Declare, який ефективно зволожить шкіру та прибере темні кола.


2. Починаючи з 20 років настав час подбати про усунення перших ознак старіння. Зморшки та набряки роблять обличчя помітно старшим. Косметичні засоби для шкіри такого віку містять екстракти лікарських рослин, олії та вітаміни, які діють на молекулярному рівні, відновлюючи структуру пошкоджених клітин та запускаючи механізми їх самооновлення. Так, у складі косметичних засобів торгової марки Declare є запатентований src-complex, що допомагає боротися з першими зморшками. За відгуками клієнтів, перші результати його застосування видно вже за тиждень.3. Крем для шкіри навколо очей після 30 років містить активніші компоненти, які не тільки живлять і підтримують шкіру, але й запускають процеси її інтенсивного омолодження. Наприклад, креми торгової марки допомагають захистити та активізувати стовбурові клітини шкіри.4. Вибираючи крем під очі після 40, варто купувати кошти, що впливають на зморшки, не лише зовні, а й працює усередині. Такими властивостями має крем від Juvena лінії Skin Rejuvenate, які за акцією можна недорого придбати в інтернет-магазині Medissacare.


У Києві можна купити і новинку від Juvena, косметику лінії Master Cavir – це ефективний крем від мішків під очима, темних кіл, зморшок і в'янення, який підходить для зрілої шкіри.

Інтернет-магазин Мedissacare заслужено займає перші рядки у рейтингу реалізаторів елітної косметики, пропонуючи своїм покупцям у Києві та інших містах України не лише найкращі кошти, а й завжди прагне порадувати ціною.

Усього знайдено: 12