Фильтры
 • Вік
 • Лінія
 • Об`єм
 • Стать
 • Тип волосся
 • Ціна
  ГРН.
  ГРН.
  • 1031.94
  • 5208.84
 • Час використання

Marlies Moller

marlies-moller-uk

Косметика та аксесуари Marlies Moller

Хороша гребінець - це така ж важлива деталь у догляді за волоссям, як і шампунь. Але не всі про це замислюються, купуючи кошти на догляд за волоссям. Навіть найкращий шампунь, кондиціонер або маска не зможуть протистояти пластиковому гребеню, що безжально розриває волосся. Ще одним наслідком взаємодії волосся та пластикової гребінця є статична електрика. Звичайно, електрика, що виникає при терті пластику об волосся, не зможе вбити людину, але призводить до накопичення заряду (тіло людини діє як генератор), а це може призвести до несподіваних розрядів, особливо при роботі з електроприладами. До того ж зачіска-кульбаба сприймається з усмішкою тільки на головах дітей, а у дорослих вона забирає додатковий час для приборкання.

Усього цього допоможе уникнути гребінця Marlies Moller, купити яку можна в інтернет-магазині Medissa Care. Компанія Марліс Мюллер – торгова марка елітної косметики стиліста Марліс Меллер, косметичні засоби та аксесуари якої розроблена з однією метою – зробити волосся клієнта привабливим і доглянутим, ніби він тільки вийшов із салону краси.Як при виробництві косметики, так і для виготовлення аксесуарів використовуються новітні технології та високоякісні матеріали. Marlies Moller гребінці, купити (Україна) які можна у офіційного дистриб'ютора, виготовлені вручну. При виробництві використано натуральне дерево – бук та щетина кабана.Marlies Moller купити можна кількох видів:

- Гребінь для кучерявого волосся. Виготовлений з вощеної деревини, допомагає розплутувати кучеряве волосся не пошкоджуючи його. Можна використовувати як на вологому волоссі, так і на сухому. Марліс Меллер гребінець не електризує волосся, при постійному застосуванні позбавляє лупи і стимулює ріст волосся.- Marlies Moller щітка має три види: для укладання, очищувальна та масажна:

Щітка для укладання буває трьох розмірів (мала, середня, велика), використовується для волосся різної довжини та укладання волосся феном. Не сплутує волосся і при цьому ідеально фіксує його при сушінні. Покупці залишають про цю щітку Marlies Moller відгуки, в яких радять використовувати одночасно кілька штук для зручності.

Щітка, що очищає (мала і велика) застосовується для видалення з волосся засобів для укладання, пилу. Marlies Moller гребінець при постійному застосуванні робить волосся гладким і блискучим.

Масажна щітка дбає не тільки про волосся, а й про шкіру голови. Marlies Moller офіційний сайт повідомляє, що для виробництва цієї гребінця використані бук, каучук (як подушка) та нейлон для закруглених зубчиків, які не травмують шкіру та ідеально розчісують навіть мокре волосся.

Про гребінці Марліс Мюллер відгуки лише позитивні і з боку стилістів, і звичайних користувачів. Marlies Moller – купити (Україна) та забути про проблеми!

Усього знайдено: 63