Догляд за тілом

Фильтры
 • Вік
 • Виробник
 • Лінія
 • Об`єм
 • Ціна
  ГРН.
  ГРН.
  • 1068.06
  • 1906.38
 • Час використання

Догляд за тілом для чоловіків: міфи та реальність

Ще порівняно недавно косметика для чоловіків обмежувалася потрійним одеколоном та туалетним милом. До 90-х років минулого століття чоловік, який користується кремами, викликав глузування. Але, на щастя, часи змінилися, і міф про те, що чоловікові косметика не потрібна, відійшов у небуття. У кожного чоловіка сьогодні обов'язково є косметика для тіла для чоловіків. А все тому, що чоловіки теж гідні продовжувати молодість шкіри, і якнайдовше виглядати привабливо.

Міф: косметика для тіла чоловіча та жіноча однакова

Багато хто впевнений, що створення чоловічої лінії косметики - це лише маркетинговий хід, тому всі баночки і для жінок, і для чоловіків мають однаковий вміст. Чи так це? Почнемо з того, що шкіра чоловіків та жінок відрізняється.

1. Чоловіча шкіра на 25% щільніша, ніж жіноча, і тому відрізняється за своєю структурою.

2. У чоловіків інтенсивніше працюють сальні залози, що робить шкіру жирною, схильною до запалень та висипань.

3. Велика щільність колагену у чоловічій шкірі дозволяє їй довго не старіти, проте коли цей процес запускається, зморшки з'являються дуже інтенсивно, і з ними проблематичніше боротися.

Індивідуальний підхід

Всі ці особливості чоловічої шкіри враховані у професійній косметиці для чоловіків європейських торгових марок Juvena та Declare. Науковий підхід до створення чоловічої лінії косметики для догляду за тілом дозволив створити унікальні запатентовані комплекси, які забезпечують найкращий результат.

Косметика для тіла чоловіча – лосьйони, лосьйони-спреї – яка наноситься після душу, має легку текстуру та дуже швидко вбирається. Схильність до подразнення чоловічої шкіри компенсується наявністю пантенолу, який сприяє загоєнню вже існуючих вогнищ подразнення та запобігає появі нових. SRC-Complex у складі лосьйону торгової марки Declare позбавляє шкіру від подразнення, запобігає руйнуванню клітин та появі зморшок, підвищує пружність та еластичність.